Postel plná cizinců

Postel plná cizinců
Komedie o malém hotýlku plném lásky, nevěry a nečekaných překvapení.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ztřeštěná situační komedie o tom, co všechno se může stát, když si manželé vyjedou na dovolenou někam, kde si nezajistili ubytování... když chce milující manželka potěšit svého manžela tím, že za ním nečekaně přijede na místo jeho služebního pobytu... když se všichni sejdou v trochu záhadném hotelu, kde je ředitelem ustrašený mladíček, který se potřebuje všem zavděčit, a vrátného mu dělá zkušený a sebejistý letitý zaměstnanec podniku, jehož jedinou slabinou je trochu obtížnější domluva, protože pochází z cizineckých legií... a když se k tomu všemu přidá tradiční místní slavnost s maškarami... Riskují samozřejmě všichni a mistrná kaskáda zápletek, které si na ně autor vymyslel (v naprostém souladu s řádem života, který všichni žijeme), jim dá pořádně zabrat.

::: hrají ::: Karak: Miloslav Mejzlík / René Přibil / Milan Enčev Heinz: Jan Révai / Kryštof Rímský Stanley: Otto Kallus Brenda: Silvie Koblížková / Jana Infeldová Helga: Zuzana Dřízhalová / Markéta Plánková / Petra Špindlerová Claude: Tomáš Valík / Roman Štolpa Simone: Petra Špindlerová / Jana Infeldová

::: překlad: Ludmila Jánská ::: režie: Roman Štolpa ::: producenti: Michal Hájek, Pavel Moc ::: produkce: Markéta Plánková :::

Facebook