Apartmá v hotelu Plaza

Apartmá v hotelu Plaza

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo, Praha 1

21.01.201822.05.2018

Krysáci a ztracený Ludvík

Divadlo Image, Praha 1

21.01.2018

Komedie N. Simona, mistra konverzační komedie
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Komedie N. Simona, mistra konverzační komedie, zasazené do situací až groteskních. Často vychází ze skvěle odpozorovaného „vážného“ motivu, který ovšem líčí s nadhledem, humorem a smyslem pro jedinečný psychologický detail. Typické je jeho porozumění pro lidské slabosti a selhání. To vše je podřízeno jedinému cíli: nabídnout divákovi inteligentní zábavu a zároveň i špetku důvodu k zamyšlení. Postavy jeho her jsou, přes lidské slabosti a omyly, bystrými slovními šermíři. Jeho dialogy jsou plné vtipu a skvělých point.

Dva různé příběhy, ale společné dějiště: apartmá v luxusním new-yorském hotelu.

V prvním příběhu jde o setkání úspěšného hollywoodského producenta s jeho dávnou gymnaziální láskou, která vede obyčejný život matky s mnoha dětmi v provinčním městě.

Druhý příběh pak nabízí klasické, ale rafinovaně pojednané téma manželské nevěry zralého zabezpečeného páru, kterému „nic neschází“ a přesto jeho vztah není zdaleka ideální.

V obou povídkách hrají: V. Žilková a M. Stropnický, A. Hanychová/ A. Stropnická, V. Navrátil (syn V. Žilkové) a K. Stropnická . A to spoustu dětí ještě nechali doma... Oživení tradice malých rodinných divadel.

Facebook