Graffiti

Graffiti

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Černé divadlo / Pantomima. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Antología

Palác Savarin,

22.11.201731.12.2018

Galaxia

Divadlo Image, Praha 1

22.11.201728.02.2018

V tomto představení můžete proniknout pod barevný povrch novodobých znaků a symbolů, které jsou součástí pulzující městské rozpínavosti. Nechte se strhnout dynamickou animací obrazu a moderní choreografií v lidských příbězích, které se pod tímto povrchem odehrávají.
Délka představení: 75 minutes.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Realizace celého projektu, se ujal tým nejmladší generace talentovaných osobností: Ondřej Anděra, Petr Kout (režie, animace), Jiří Bubeníček, Václav Kuneš a Petr Zuska (choreografové, působící jako přední baletní sólisté na hlavních světových scénách). Jejich tvůrčí ambice dostaly poprvé na pražské scéně prostor ke sdělení o novém uměleckém vidění světa, a také o dalších možnostech užití principů Laterny magiky.

Režie: Ondřej Andera, Petr Kout
Choreografie: Jiří Bubeníček, Václav Kuneš a Petr Zuska
Scéna: Josef Svoboda
Dramaturgie: Václav Janeček

Facebook