Taneční kontrasty III.

Taneční kontrasty III.

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.11.201704.12.2018

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Balet - Taneční kontrasty III - Bohemia Balet
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bohemia Balet, soubor Taneční konzervatoře hlavního města Prahy není pro baletní diváky novým pojmem. Za dobu od svého založení v roce 2005 se vyvinul v ambiciózní ansámbl mladých tanečníků, mnohdy laureátů mezinárodních soutěží, kteří jsou absolventi či studenti školy. Představení Bohemia Baletu se vyznačují nejen technickou vyspělostí, ale přinášejí na scénu i radost a entuziasmus mladých tanečních interpretů.

24. 11. 2012 se ve Stavovském divadle uskuteční již potřetí komponovaný večer s názvem Taneční kontrasty III. V první části večera uvede Bohemia Balet reminiscenci na romantický balet Les Sylphides, vytvořený ruským choreografem Michalem Fokinem na hudbu F. Chopina. Druhou část představení vyplní dramatická taneční kompozice Hany Litterové na hudbu Jevgenij Dogy Jdou do nebe…? a na závěr diváci uvidí „crazy balet“ Pavla Šmoka Záskok na hudbu F. von Suppé.

 

Obsazení a více informací o představení zde

Facebook