Dekka Dancers Nenucený výsek II.

Dekka Dancers Nenucený výsek II.

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Balet - Nenucený výsek II - DekkaDancers
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pohybový prejt v podání oblíbených labužníků moderního tance. Večer se skládá ze dvou choreografií, které měly v loňském roce premiéru na Nové scéně. Po malém úspěšném festivalovém turné se opět vrací superhrdina v choreografii Umíněnost ztracených. Kill de bill je dalším zářezem do pažby tohoto večera. Do třetice DekkaDancers představí nové dílo libanonského choreografa Emira Faddy: pracovní název Side deux fects [sajd defekts] je z francouzštiny převzaté slovní spojení (Deux côtés parfaite) volně přeložené jako „obě strany skvělé".

 

Obsazení a více informací o představení zde

Facebook