Barokní večer. Andrea Miltnerová: Barokní tělo odhaleno

Barokní večer. Andrea Miltnerová: Barokní tělo odhaleno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

AKCE 1+1 ZDARMA

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

V rámci večera budete mít možnost zhlédnout energický taneční duet Andrey Miltnerové Barokní tělo odhaleno vycházející z estetiky barokního umění. Atmosféru inscenace podtrhuje citlivé nasvícení a dobové líčení.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V rámci večera budete mít možnost zhlédnout energický taneční duet Andrey Miltnerové Barokní tělo odhaleno vycházející z estetiky barokního umění. Atmosféru inscenace podtrhuje citlivé nasvícení a dobové líčení. Uvidíte nádherné, bohaté historické kostýmy a účesy evokující kultivovanou krásu baroka. Po představení a taneční lekci se můžete poddat tanci, hodovat a pít, co hrdlo ráčí. Pokud si ovšem přinesete pečenou husu, prase či kanárka... Přijďte v kostýmu, nadělejte si lokýnky, nebo si na místě zapůjčte škrabošky.

Facebook