Bohemia Balet - Děvčátko se sirkami

Bohemia Balet - Děvčátko se sirkami

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

28.01.201802.04.2018

Taneční fantazie inspirovaná pohádkami Hanse Christiana Andersena. V melancholickém příběhu o chudém děvčátku prodávajícím sirky se objevují i motivy z dalších známých pohádek.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DĚVČÁTKO SE SIRKAMI

Taneční fantazie inspirovaná pohádkami Hanse Christiana Andersena. V melancholickém příběhu o chudém děvčátku prodávajícím sirky se objevují i motivy z dalších známých pohádek: O ošklivém kačátku, O dívce v červených střevíčkách a O statečném cínovém vojáčkovi. Podmanivá, melodicky a rytmicky bohatá hudba, nápaditá choreografie i výtvarné řešení vytvářejí inscenaci, která zaujme všechny dětské diváky.

Hudba: Shigeru Yawata, scénář: Haruhiko Miyajima, choreografie, režie: Haruka Kasai, asistent choreografie: Kaori Katagishi, scéna: Hideo Kugo, kostýmy: Mariko Namikawa, asistenti nastudování: Roberta Meschiari, Alice

Facebook