Různé břehy / Diffrent shores

Různé břehy / Diffrent shores

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

16.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

21.01.201802.04.2018

V rámci galavečera se představí řada vynikajících zahraničních umělců, kteří strávili podstatnou část svého uměleckého života v angažmá v Kyliánově prestižním NDT.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

RŮZNÉ BŘEHY

Velkolepá taneční show jako vyvrcholení oslav dvaceti let fungování Kyliánovy videotéky, která je součástí Institutu umění – Divadelního ústavu v Praze. V rámci galavečera se představí řada vynikajících zahraničních umělců, kteří strávili podstatnou část svého uměleckého života v angažmá v Kyliánově prestižním NDT. Účast přijali: 420PEOPLE - Nataša Novotná a Václav Kuneš, Sabine Kupferberg, Cora Bos-Kroese, Yvan Dubreuil, Aurelie Cayla, Miguel Oliveira, Jussi Nousiainen, Lukáš Timulák a člen činohry Národního divadla David Prachař. Kromě děl Jiřího Kyliána budou uvedeny také choreografie Václava Kuneše, Lukáše Timuláka, Cory Bos-Kroese.

Nadace Jiřího Kyliána byla založena v roce 1988 v Haagu s cílem podporovat nové taneční aktivity. Videofond Kyliánovy nadace se stal základem pro videotéku tanečních děl Institutu umění – Divadelního ústavu v Praze (založena roku 1991), záznamů, dokumentárních snímků i filmů v žánru dance for camera. V současnosti patří česká Kyliánova videotéka k největším tanečním videosbírkám v Evropě a jako jediná na světě obsahuje kompletní nahrávky Kyliánova repertoáru. Videotéka spravuje také dokumentaci, fond videonahrávek a zastupuje autorská práva Jiřího Kyliána.

Pořádá Institut umění – Divadelní ústav v Praze ve spolupráci s 420PEOPLE, Nadací Jiřího Kyliána v Haagu, Novou scénou Národního divadla, baletem Národního divadla, Velvyslanectvím Nizozemského království v Praze, Velvyslanectvím USA v Praze, Institutem světelného designu, Česko-německým fondem budoucnosti, za podpory Ministerstva kultury ČR a mediálních partnerů.

Facebook