Tanec Praha 2011 - Louise Lecavalier (CA) / Nigel Charnock (UK), Édouard Lock (CA)

Tanec Praha 2011 - Louise Lecavalier (CA) / Nigel Charnock (UK), Édouard Lock (CA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.11.201704.12.2018

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Children / 
A Few Minutes of Lock
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Children

Britský choreograf Nigel Charnock vytvořil pro významnou kanadskou tanečnici Louise Lecavalier a jejího tanečního partnera Patricka Lamothe temné, vtipné a velmi tělesné dílo o vztahu mezi mužem a ženou, připomínající velké, dospělé dítě. Choreografie Children je hořkosladký a zpocený duet, který odhaluje peklo i ráj vztahu, jenž se ocitl v bodu zlomu. Zatímco se dva lidé snaží kvůli dětem i kvůli sobě zůstat spolu, do popředí vystupuje jemná dělicí čára mezi láskou a nenávistí, vášní a násilím. Životy dvou milenců doprovází úžasný soundtrack.

 

A Few Minutes of Lock

Ve druhé části večera se Louise Lecavalier spolu s tanečníkem Keirem Knightem vrácí do doby, kdy spolupracovala s proslulým souborem La La La Human Steps a jejím uměleckým ředitelem Édouardem Lockem. Vybrala si z tohoto období tři duety, které spojila v kompaktní, autentický celek. Diváky hluboce zasáhne intimní, empatický a vášnivý dialog mezi těly, ve kterém vyplouvají na povrch i duše tanečníků. Alchymický zážitek je umocněn potemnělou hudbou Iggyho Popa.

Facebook