Tanec Praha 2011 - Evropská taneční laboratoř 2

Tanec Praha 2011 - Evropská taneční laboratoř 2

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

21.01.201802.04.2018

DOT504 | L. Vágnerová & P. Mašek (CZ): Mah Hunt
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DOT504 | L. Vágnerová & P. Mašek (CZ): Mah Hunt

Hravá a místy mrazivá, minimalistická hříčka, v níž se dva lidé rozhodli zažít lov. Celek inscenace se tříští do krátkých obrazů, v nichž interpreti nabízejí něžnou stínohru, divokou hudbu, uklidňující a tajemné zvuky džungle nebo dokonale sladěný pohyb jemně vystínovaný na milimetr přesně rozvrženým světelným designem. Všechno dohromady navozuje lyrickou atmosféru dramatizovanou opakujícími se zápasy, v nichž jeden loví a druhý je loven, přičemž se tyto role pravidelně střídají. Inscenace získala Cenu diváka na festivalu Česká taneční platforma 2011 a Lenka Vágnerová byla za svůj výkon nominována na Cenu Thálie 2011.

 

Public in Private | C. Layes (DE): Allege

Performance s promyšleným konceptem, nadhledem a vzácným kořením humoru. I taková díla patří na široce pojatý tanečně-pohybový festival. Na jedné straně nás čeká odlehčení, na druhé hluboký filozofický podtext. O vzniku díla se dovídáme: Allege se rodilo jako kvartet, pak z toho byl duet a nakonec je Clément sám. Během svého sóla přemístí skleničku vody z temena své hlavy až na čelo, a to s velkou dávkou virtuozity. Ale tyto jeho obdivuhodné a neobvyklé schopnosti jsou více než cirkusovým trikem.

Facebook