Tanec Praha 2011 - Evropská taneční laboratoř č.1

Tanec Praha 2011 - Evropská taneční laboratoř č.1

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

21.01.201802.04.2018

R. L. Espinosa (ESP), F. Fehér (HUN), A. Senatore (IT)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

R. L. Espinosa (ESP): MINIATURA

MINIATURA španělské choreografky Roser López Espinosy je světem drobných věcí, portrétů, manipulací a mechanismů. Miniatury jsou zmenšenými portréty a figurkami, kterými lze snadno manipulovat, a to je činí nesmírně křehkými a zároveň velmi proměnlivými. MINIATURA představuje manipulaci s jevištními prvky: s tělem, pohybem, videem, hudbou a prostorem. Sami se staneme objekty a zmanipulovanými těly, portréty a imaginárními krajinami, ve kterých se skutečné dimenze mění pod různými úhly pohledu. MINIATURA získala třetí místo na XXIV. ročníku Madridské choreografické soutěže 2010.

F. Fehér (HUN): Tao Te

Taneční duet inspirovaný knihou čínského filozofa Lao-c'e Tao Te Ťing a oceněný cenou Rudolfa Lábána za nejlepší taneční představení roku 2010 v Maďarsku.

A. Senatore (IT): Passo – duo

Taneční duet Passo – duo je založen na prolínání skutečnosti a fikce, toho, co je skutečné a co je umělé, vykonstruované. Hraje si s přetvářením významů, jedna věc se zpočátku jeví určitým způsobem, aby se záhy objevila jako něco zcela jiného. Ambra Senatore důmyslně propojuje tanec s myšlenkou a vynalézavě kombinuje taneční jazyk s jazykem divadelním. Inscenace byla v roce 2009 oceněna prestižní cenou Premio Equilibrio.

 

Facebook