Tanec Praha 2011 - 420People & Kidd Pivot Frankfurt RM

Tanec Praha 2011 - 420People & Kidd Pivot Frankfurt RM

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.11.201704.12.2018

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

REEN - Václav Kuneš / 420PEOPLE (CZ) , Sacrebleu - Nataša Novotná / 420PEOPLE (CZ) , The Other You - Crystal Pite (CA) / Kidd Pivot Frankfurt RM (DE | CA)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

REEN - Václav Kuneš / 420PEOPLE (CZ) 

Sacrebleu - Nataša Novotná / 420PEOPLE (CZ) 

The Other You - Crystal Pite (CA) / Kidd Pivot Frankfurt RM (DE | CA) 

Cesta zpátky má mnoho podob.

Vzpomínky na místa z dob dávných jsou povětšinou velmi nepřesné, v mnoha případech i zavádějící, vědomě či nevědomě si je sami idealizujeme. Mění se místo samo, měníme se i my. Stárneme. Díky tomu objevujeme pro sebe vše nové převážně tam, kde bychom to vůbec nečekali. Je tedy možné vrátit se na stejné místo a očekávat stejné pocity, jaké si uchováváme z minulosti?

„Šest rozdílných osobností ze třech různých koutů světa, přesto dokáží působit harmonicky, jako by spolu tančili odjakživa ...“ (Eva Orcígová, Taneční zóna, 2

Facebook