Taneční rozmanitosti - Bohemia balet

Taneční rozmanitosti - Bohemia balet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

28.01.201802.04.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bohemia Balet – soubor Taneční konzervatoře hl.m. Prahy - vybral pro tento večer ze svého repertoáru choreografie českých autorů: z tvorby jednoho z nejvýznamnějších českých choreografů Pavla Šmoka bude po dlouhé době znovu uvedené Trio g moll od B. Smetany, Musica Slovaca od I. Zelenky, a také dvě choreografie mladých tvůrců – Air Lucie Holánkové na hudbu J.S.Bacha a L´Unità Davida Stránského na soundtrack z filmu Babel.

Prostor dostane i některá z oceněných choreografií na 2. mezinárodní choreografické soutěži, která se konala ve dnech 28. a 29.11. 2010 v Plzni. 

Facebook