420 People - Zaměření na detail 2

420 People - Zaměření na detail 2

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

21.01.201802.04.2018

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Po loňském úspěšném projektu Zaměřeni na detail přichází Václav Kuneš a Nataša Novotná s volným pokračováním tohoto konceptu. Kromě hlavních protagonistů souboru se českému publiku představí i významní zahraniční hosté. Opět je to již z Affordance známý mistr improvizace Michael Schumacher, poprvé choreograf a tanečník Kenzo Kusuda, japonský tvůrce pracující v Holandsku, který zde představí divácky velice oblíbený duet s názvem Moisture Rocket. Intimní atmosféru nabídne Sacrebleu Nataši Novotné, o kontrastní element večera se postará trio Golden Crock Václava Kuneše.

I tentokrát bude zaostřeno na detail – ať už v sólové výpovědi tanečníka, preciznosti pohybového slovníku, v nuanci vtipu, choreografického záměru nebo v improvizaci jako koření celého večera...

Facebook