Dybbuk

Dybbuk

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.11.201704.12.2018

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DYBBUK

Hra inspirovaná náboženskými kabalistickými představami a rituály. Channan, chudý zanícený student kabaly, se uchyluje k mystickým rituálům a uzavře smlouvu s Ďáblem. Channanova ztracená duše bloudící mezi dvěma světy najde útočiště coby dybbuk v těle mladé nevěsty Leah. Rabínu Azrielovi, který chce dívku zachránit, nezbyde nic jiného, než provést násilný a krutý rituál exorcismu...

Itim Ensemble je divadelní laboratoří, zdůrazňující divadelní proces a zkoumající vztahy mezi různými prvky – prostorem, časem, herci, scénou, světly a divákem – prostřednictvím klasických děl v originálních interpretacích.

Rina Yerushalmi, choreografka, režisérka, pedagožka a umělecká ředitelka souboru Itim, je průkopnickou novátorkou ve vývoji divadelního umění. Jako vysokoškolská profesorka se zasloužila o vzdělávání celých generací herců a umělců. V roce 1989 založila soubor Itim, který byl přidružen k významnému izraelskému divadlu Cameri. Její inscenace se vyznačují uměleckou objevností a jsou pravidelně uváděny na prestižních festivalech po celém světě.

Adaptace a režie: Rina Yerushalmi, překlad: Dori Parnes; hrají: Dina Limon, Yossi Segal, Zeev Shimshoni, Noam Ben Azar, Emanuel Hannun, Iyar Volpe, Elchai Levit, Gazit Kolton, Liron Bitton, Roy Shulberg, Guy Hermon, Rotem Levy, Miki Barkan, Shira Alfandary, Tamar Rozenblat a další.

Facebook