Čas bolesti (Time of pain)

Čas bolesti (Time of pain)
Synopse baletu, Bolest zná každý – říká Bronislav Roznos. Bývalý sólista Pražského komorního baletu a současný umělecký šéf baletu ve Zwickau, Bronislav Roznos zpracovává téma bolesti v nebývalé šíři.

Délka představení: 2 hodiny s 1 přestávkou.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Od biblických scén a historických výjevů pronásledování čarodějnic přes archetypální momenty, jaké provázejí zrození či smrt, se dostává až k bolesti jako součásti sexuální rozkoše. Roznosova choreografie je nesmírně dynamická, místy hraničí s akrobacií a po tanečnících vyžaduje fyzicky mezní výkony. Sugestivní obrazy, tvořené kontrastem obrovské kovové konstrukce, černého horizontu, světel svící a téměř nahými těly tanečníků, se svou expresivitou natrvalo zapíší do mysli každého diváka. Hudba: Ondekoza, Philip Glass, Dead Can Dance, Les Tambours du Bronx, Klaus Nomi

Fotky a videa

Facebook