Nultý Bod 2010: The Symptoms

Nultý Bod 2010: The Symptoms

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

21.01.201802.04.2018

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Festival Nultý bod přiváží na Novou scénu The Symptoms, hvězdy budapešťské nezávislé scény.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Festival Nultý bod přiváží na Novou scénu The Symptoms, hvězdy budapešťské nezávislé scény. V představení Nothing there využívají originálním způsobem video a projekci v reálném čase: technologie reaguje na pozici objektu v prostoru, na tělo v pohybu, jeho tvar, směřování a dynamiku pohybu. Gesta šesti tanečníků se tak transformují do projekce jejich úzkostí a představ, pavučina vzájemných vztahů se stává podivuhodnou mobilní abstraktní malbou.
„Invenční až do morku kostí, založený na šokující kreativitě, takový je nový kus choreografky Réky Szabó. Skrze skvělé taneční výkony, prvotřídní jazzové skladby Alberta Márkose, výjimečné kostýmy Fruzsiny Nagy a fascinující scénografii a světelný design Attily Szirtes nahlíží divák kontury rodícího se opusu, jehož originalita, intelektuální drive, hravost, humor a čistota jsou naprosto výjimečné. Výjimečné nikoli pouze v kontextu toho, co nabízí maďarská scéna současného tance, ale v jakémkoli kontextu, který vás napadne.“ (Krisztina Horeczky, Népszabadság)


Choreografie: Réka Szabó, technologická koncepce: MTA SZTAKI Media Technology Group (Gábor Papp, Anita Sárosi, Viktor Vicsek), scéna a light design: Attila Szirtes, kostýmy: Fruzsina Nagy; hudba: Albert Márkos, zvuk: Márton Németh, soprán: Orsolya Kozma, mezzosoprán: Veronika Harcsa, violoncello: Albert Márkos, klavír: Péter Puskás, kontrabas: Ernő Hock, bicí: Hunor G. Szabó; tančí: Ákos Dózsa, Rita Góbi, Andrea Nagy, Dániel Szász, Zsófia Tamara Vadas, Csaba Varga.

Facebook