420 People a Small hour ago

420 People a Small hour ago

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

28.01.201802.04.2018

Celovečerní choreografie Václava Kuneše.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Celovečerní choreografie Václava Kuneše. Jsou momenty, které si s radostí neustále připomínáme, i ty, na které se marně snažíme zapomenout. Kolik času (s)potřebujeme než se odhodláme tyto změny přijmout? Okamžik přijetí takové životní události jako krok novým směrem, to byla jedna z hlavních inspirací při vzniku choreografie.


Choreografie: Václav Kuneš, hudba: Dirk Haubrich, světla: Loes Schakenbos, kostýmy: Asaalia Khadjé; tančí: Cora Bos Kroese, Václav Kuneš, Nataša Novotná, Rei Watanabe.

Facebook