Michael Flatley´s Lord of the Dance

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Možnost slev

Taneční představení Lord of the Dance slaví úspěchy po celém světě , příští rok již neuvěřitelnou patnáctou sezónu..
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

ZTP/P pouze na místě - vstup zdarma, doprovod: 850 Kč

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Strhující atmosféra, nečekaně bouřlivé reakce nadšených diváků aplaudujících ve stoje, podmanivá hudba a především nepřekonatelné taneční výkony – to vše je Lord of the Dance! Fascinující a v současné době nejúspěšnější taneční show se opět vrací do liberecké Tipsport areny, aby svým pohádkovým příběhem okouzlila tisíce diváků.

Nejen v České republice se taneční vystoupení Lord of the Dance setkává s tak velkým zájmem. Představení do současné chvíle zhlédlo 50 milionů diváků ve 40 zemích světa, uchvátilo publikum po celé Evropě, v Americe od Kanady po Argentinu, v Asii i v Austrálii. Aby bylo možné uspokojit obrovskou celosvětovou poptávku po vystoupení Lord of the Dance, vznikl další, v pořadí již čtvrtý soubor pro Asii a Afriku.

Show je uváděna od roku 1996 v nezměněné podobě, jelikož diváci chtějí stále vidět původní Lord of the Dance show. Jedinou změnou je spousta krásných nových kostýmu.

Nechte se i vy unést do dob, kdy se čas zastavil, kdy ožívají starověké legendy a temná síla vyzývá Lord of the Dance.

Fotky a videa

Facebook