Miniatury

Miniatury

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

21.01.201802.04.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Po velkém úspěchu z roku 2003 zařazuje balet Národního divadla každoročně na svůj repertoár titul s názvem Miniatury. Jedná se o komponovaný večer, choreografickou dílnu mladých tvůrců, kteří pracují na profesionální půdě řadu let a jsou současnými členy či sólisty baletního souboru. Umělecký šéf baletu ND, Petr Zuska, tímto dává příležitost mladým umělcům-choreografům, kteří dokazují, že nejsou pouhými nástroji ostatních tvůrců, ale že dovedou o tanci uvažovat, sami se rozvíjet a osobitým způsobem tvořit. Tato příležitost, na světových tanečních scénách naprosto běžná, zřetelně odkrývá novou vlnu tvůrců z řad mladé generace talentovaných umělců.

Facebook