Bohemia Balet - Soirée Francaise (Francouzský večer)

Bohemia Balet - Soirée Francaise (Francouzský večer)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Program složený z děl, jejichž společným jmenovatelem je inspirace francouzskou hudební a taneční tvorbou. První část večera tvoří klenot francouzského neoklasického tance, obnovená premiéra velkolepé Suite en blanc francouzského skladatele Eduarda Lalo v choreografii jednoho z nejvýznamnějších francouzských choreografů 20. století Serge Lifara. Druhou část večera vyplní duo pro dvě tanečnice Akvarely mladé francouzské choreografky Bèrangére Andreo na hudbu Esther a Bruna Cocsetových. Večer uzavře světoznámé Bolero Maurice Ravela v choreografii uměleckého šéfa baletu Národního divadla Petra Zusky.

Program složený z děl, jejichž společným jmenovatelem je inspirace francouzskou hudební a taneční tvorbou: Suite en blanc jednoho z nejvýznamnějších francouzských choreografů 20. století Serge Lifara, Akvarely mladé francouzské choreografky Bèrangére Andreo a světoznámé Bolero Maurice Ravela v choreografii Petra Zusky.

Facebook