Constanza Macras & Dorkypark / Hell on Earth

Constanza Macras & Dorkypark / Hell on Earth

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

28.01.201802.04.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hvězda berlínské nezávislé scény se vrací do Prahy se svým multinárodnostním souborem. Ve čtvrti Neukölln žije víc přistěhovalců než místních. Je to jedno z nejproblematičtějších míst na mapě Berlína. Původem argentinská choreografka Constanza Macras navázala na své předchozí projekty s mladými amatérskými tanečníky z neuköllnských sídlišť a propojila je se svým mezinárodním tanečním souborem Dorkypark. Vznikla výjimečná inscenace, syrová a nespoutaná, s příznačným názvem Hell on Earth, jejímž hlavním tématem je touha po změně identity – etnické i genderové.

Facebook