Fantom Opery (Phantom of The Opera)

Fantom Opery  (Phantom of The Opera)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

AKCE 1+1 ZDARMA

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

24.11.201704.12.2018

Petr Malásek - Taneční hororová love story z temných koutů pařížské Opery se ozývá hlas, který volá mladičkou baletku Christinu Daaé a povzbuzuje její mimořádný talent. Málokdo ví, že onen tajemný hlas patří Fantomovi, znetvořenému géniovi, jenž bloudí spletí katakomb...

Délka představení: 2 hodiny 25 minut.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Baletní soubor přichází s další lahůdkou, romanticky laděným příběhem na motivy románu Gastona Lerouxe Le Fantôme de l'Opéra. V čele realizačního týmu stojí Libor Vaculík, jenž tento vzrušující námět, známý i z muzikálové verze Andrewa Lloyda Webbera, zasadil do specifického baletního prostředí. Tanečně-herecké party Raoula, Christiny, Fantoma a dalších hrdinů představují další náročnou zkoušku sólistů i celého souboru. Atraktivní látka v hudebním zpracování Petra Maláska a v choreografii Libora Vaculíka má veškeré předpoklady oslovit domácí i zahraniční diváky a zařadit se po bok úspěšných titulů minulých let, jako jsou Dáma s kaméliemi a Sen noci svatojánské.

Fotky a videa

Facebook