Popelka (Cinderella)

Popelka (Cinderella)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Sergej Prokofjev - Balet Sergeje Prokofjeva je jednou z nekouzelnějších jevištních adaptací populární pohádky Charlese Perraulta o skromné a půvabné dívce, která se na rozdíl od dvou nevlastních sester nehnala za svým štěstím, a přesto si pro ni nakonec přišel krásný princ.

Vážení zákazníci,

u představení 8. února 2011 došlo bohužel k technické chybě a tato místa jsou již obsazená. Na místě budou klienti přesazeni na jiná místa nebo nás prosím kontaktujte na ticket@ticketpro.cz a my Vám nabídneme náhradníme místa či vrátíme vstupné v plné výši (nejpozději do 28. února 2011).

Velmi se omlouváme za způsobené potíže.

 

Délka představení: 1 hodina 45 minut s 1 přestávkou.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Naše inscenace Prokofjevovova baletu v nastudování významného českého choreografa Pavla Šmoka a šéfa baletu Státní opery Praha Pavla Ďumbaly se okamžitě stala jedním z nejúspěšnějších titulů Státní opery Praha. V hlavních rolích se představují vynikající sólisté Anna Ščekaleva (Popelka), Ondřej Novotný (Princ) či Milan Boček (Macecha). Recenzent v londýnském deníku Financial Times po premiéře napsal, že inscenace ve Státní opeře Praha je pro dětského diváka "tím nejlepším úvodem do baletního světa, jaký si lze představit".

Fotky a videa

Facebook