Flamenco Experience 6

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Romeo a Julie

Divadlo Hybernia, Praha

24.05.201830.08.2018

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

25.05.201804.12.2018

Šest odlišných kultur: španělská, slovenská, česká, srbská, africká a kubánska. Flamenco experience 6 obohacuje naše smysly kreativními a podmanivými tóny v nepřekonatelné flamenkové show. Spojením afrického jazzu, balkánské muziky a kubánských rytmů sa postarají o jedinečné představení.
Ze závažných zdravotních důvodů v rámci koncertu nakonec nevystoupí Juan Polvillo. Jeho fanouškům se omlouváme a šestice vynikajících muzikantů a umělců vám vynahradí i jeho energii. Vám děkujeme za pochopení a Juanovi přejeme brzké uzdravení!!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ÚČINKUJÍCÍ:
tanec - Virginia Delgado (ESP)
kytara - Morenito de Triana (SK)
kontrabas - Tomáš Liška (CZ)
klavír - Václav Greif (CZ)
akordeon - Nikola Zaric (SRB)
perkuse - Michael Cába (CZ)

Fotky a videa

Facebook