Klasika a led

Klasika a led
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Louskáček, Labutí jezero

Světová premiéra. Poprvé! Scéna a Led! Poprvé v historii v jednom představení bude spojena Scéna a Led, na kterém bude Ruský Klasický Balet pod vedením HASSANA USMANOVA! S účastí sólistů Divadla Bolšego (Moskva) a Maryinskego Divadla (Petrohrad). Můžete vidět kombinace klasického baletu a krasobruslení na ledě!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Světová premiéra. Poprvé! Scéna a Led!

Poprvé v historii v jednom představení bude spojena Scéna a Led, na kterém bude Ruský Klasický Balet pod vedením HASSANA USMANOVA!
S účastí sólistů Divadla Bolšego (Moskva) a Maryinskego Divadla (Petrohrad).
Můžete vidět kombinace klasického baletu a krasobruslení na ledě!
Představení pro celou rodinu,to nejdůležitější a nejlepší v ruské kultuře za poslední století.
Úžasné umění krasobruslení v kombinaci s baletem vede k tomu, že výkon přinese vám dojmy a emoce, které jste ještě nezažili.
Mohlo by se zdát, že je nemožné, sjednotit nesourodé oblasti, ale divadlo neustále jde dopředu, otevírá divákovi nové, dosud neprobádané zákoutí. Prvotřídní zpracování a bezchybná herecká hra tanečníků, ale také inovativní prvky Chasana Usmanova v inscenaci vystoupení - vytvoří pro Vás atmosféru nezapomenutelného svátku!


«LABUTÍ JEZERO» a «LOUSKÁČEK», JSOU TO DVĚ Z NEJVĚTŠÍCH DĚL, KTERÉ MAJÍ RŮZNÁ TÉMATA, ALE SPOJUJE JE JEJICHNESMIŘITELNÝ BOJ DOBRA SE ZLEM, KDE DOBRO URČITĚ VYHRAJE A LÁSKA A SPRAVEDLNOST URČITĚ BUDE NA PRVNÍM MÍSTĚ!

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Facebook