Klasika a led - Labutí jezero

Klasika a led - Labutí jezero
E-Ticket
Co je E-Ticket?

ZMĚNY V BOBYCENTRU

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Romeo a Julie

Divadlo Hybernia, Praha

24.05.201830.08.2018

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

25.05.201804.12.2018

Světová premiéra. Poprvé! Scéna a Led! Poprvé v historii v jednom představení bude spojena Scéna a Led, na kterém bude Ruský Klasický Balet pod vedením Hassan Usmanova! S účastí sólistů Divadla Bolšego (Moskva) a Maryinskego Divadla (Petrohrad). Můžete vidět kombinace klasického baletu a krasobruslení na ledě!

UPOZORNĚNÍ! Místa na galeriích v BOBYCENTRU byla z technických důvodů stažena z prodeje.

Zákazníkům, kteří si na tato místa zakoupili vstupenky, budou vstupenky vyměněny na dostupná místa bez ohledu na cenový rozdíl (á 1.090 Kč). Tato výměna je možná pouze přes obchodní oddělení (ticketpro@ticketpro.cz)!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Facebook