Obludárium - Divadlo bratří Formanů

Obludárium - Divadlo bratří Formanů

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

28.01.201802.04.2018

Obludárium je postavené na volném sledu rozmanitých čísel, výtvarně a herecky působivých okamžiků a drobných příběhů, spojených jednotným tématem, kabaretní atmosférou a netradičním prostorem.

Vstupenky na Obludárium Divadla bratří Formanů

  • Představení ve dnech 3.–5. 7. 450 Kč
  • Představení ve dnech 7.–8. 7. 350 Kč

Slevy na představení ve dnech 7.–8. 7.

  • Rodinné vstupné 2+1 (2 dospělí a 1 dítě) 500 Kč
  • Rodinné vstupné 2+2 (2 dospělí a 2 děti) 600 Kč

 

Vstupenky na Festival KORESPONDANCE zde.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Obludárium je postavené na volném sledu rozmanitých čísel, výtvarně a herecky působivých okamžiků a drobných příběhů, spojených jednotným tématem, kabaretní atmosférou a netradičním prostorem. Propojuje v sobě oblasti, které nás lákají svobodou pohybovat se na hraně mezi „pokleslým žánrem“ a tím, čemu se často vznešeně a vážně říká „divadelní umění“. S touhou naplnit alespoň částečně vlastní představu o světě, do kterého se lidé často bojí veřejně vstoupit, nacházíme své hrdiny v kabaretech, nočních podnicích, cirkusech, mezi potulnými komedianty, loutkáři, barovými tanečnicemi, drzými pouťovými vyvolávači, v němých filmových groteskách, ale i mezi lidmi poznamenanými různými anomáliemi a deformacemi. Zkrátka v duších všech, kterým jejich zvláštní svět alespoň na malou chvíli naplnil skrytou touhu dosáhnout úspěchu, úcty nebo třeba jen pocitu smysluplnosti. Fascinováni často smutnými a dojemnými osudy těchto lidí, skládáme z nich se zaujetím a vášní mozaiku našeho představení.

 

KoresponDance

3. - 5.7. 2015 | Žďár nad Sázavou

Mezinárodní festival současného tance a pohybového umění 

Divadlo bratří Formanů (CZ) | Cie Beau Geste (FR) | Pierre Nadaud & Dominique Boivin (FR) | Béatrice Massin (FR) | Compagnie de l'estuire (CH) | Jordi Galí (ES/FR) | Jean Gaudin & Sebastien Fournier (FR) | Petra Fornayová (SK) | Halka Třešňáková & Jan Bárta (CZ) a další

Třídenní festival tance a pohybového umění s mezinárodní účastí umělců na Zámku Žďár nad Sázavou. Festival se dlouhodobě snaží vytvořit ze Žďáru nad Sázavou významné kulturní centrum regionu Vysočina, které může návštěvníkovi nabídnout nejen unikátní historické dědictví, ale i velmi současný kulturní program, jenž je snadno srozumitelný a přístupný pro celou rodinu. Součástí festivalu je vedle tanečních a pohybových představení i řada aktivit pro děti a jejich rodiče, site specific performancí či kreativní příměstský tábor pro děti, jehož výsledky budou na festivalu KoresponDance k vidění.

Festival bude letos prezentován i v Praze v rámci Pražského quadriennale 27. a 28. června, kdy v Malé dvoraně Veletržního paláce vystoupí se svým představením T katalánský choreograf Jordi Galí pracující s nejrůznějšími objekty, které propojuje dohromady v jeden mechanický celek. Na obě představení bude vstup zdarma.

Festival probíhá v partnerství se Zámkem Žďár. Organizátorem festivalu je SE.S.TA | Centrum choreografického rozvoje, jehož cílem je podpořit v České republice rozvoj profesionálního současného tance v mezinárodním kontextu.

Event na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1634220566797462/

Fotky a videa

Facebook