Barokní večery: Na vlnách blankytných

Barokní večery: Na vlnách blankytných

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

21.01.201802.04.2018

Hudba pro vznešeného granda - Vznešený Grand Johann Wenzel hrabě von Gallas, císařský vyslanec v Římě a stavebník pražského rodového paláce, byl proslulým maecenášem umění. Významnou a obsáhlou byla např. spolupráce s tehdy slavným italským skladatelem a cellistou Giovanni Battistou Bononcinim, dvorním skladatelem 3 císařů.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na vlnách blankytných / hudba pro vznešeného granda
Vznešený Grand Johann Wenzel hrabě von Gallas, císařský vyslanec v Římě a stavebník pražského rodového paláce, byl proslulým maecenášem umění. Významnou a obsáhlou byla např. spolupráce s tehdy slavným italským skladatelem a cellistou Giovanni Battistou Bononcinim, dvorním skladatelem 3 císařů. 

Program koncertu tvoří hudba z archivu J. W. Gallase
Interpreti hrají na autentické hudební nástroje. Barokní ladění (a=415 Hz Valotti)

Facebook