TANEC PRAHA 2009 - Brazilsko - evropská taneční laboratoř III.

TANEC PRAHA 2009 - Brazilsko - evropská taneční laboratoř III.

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

21.01.201802.04.2018

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Grupo Tápias (BRA): On Ne Se Connait Pas Encore Mai, pelma.lia haraki (CYP): Pretendance, Mopa Producciones S.L. (ESP): Tus hijos me están
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BRAZILSKO – EVROPSKÁ TANEČNÍ LABORATOŘ III.

Grupo Tápias (BRA): On Ne Se Connait Pas Encore Mai

Choreograf se inspiroval pro své sólo osobností Carmen Mirandy – brazilské zpěvačky a ikony 30. let dvacátého století, kdy se její jméno dostalo do povědomí i v odlehlejších oblastech této jihoamerické země. Carmen Miranda byla slavná, šťastná a společenská. Ačkoliv byly její melodie veselé, texty písní smutné.

pelma.lia haraki (CYP): Pretendance

Muž a žena, věčné téma. Ale toto pojetí nahlíží trochu z jiného zorného úhlu. Tanečník a tanečnice. Denní trénink, léta dřiny, potu, bolesti, strastí, ale i radosti a spokojenosti. Snad i deformace povoláním, fyzická opotřebovanost, psychické návyky, bloky. Potřeba publika, aplausu. Je to začarovaný kruh, kudy z toho ven?

Mopa Producciones S.L. (ESP): Tus hijos me están jodiendo la vida

Hra s věcmi, které nikdo nechce. DJ na scéně revokuje newyorskou novou vlnu z počátku 80. let. Jednání obou mladíků na scéně je často destruktivní a znovu rekonstruující, v chaosu není nikdy jisté, co se vlastně stane. To vše se odehrává s notnou dávkou sebeironie a nezbytné hravosti, protagonistům nechybí humor, jak sám název díla napovídá (v překladu: "Tvé děti mi ničí život").

Fotky a videa

Facebook