TANEC PRAHA 2009 - Evropská taneční laboratoř I.

TANEC PRAHA 2009 - Evropská taneční laboratoř I.

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

28.01.201802.04.2018

Void / Pinnochio / Love always,Debbie and Susan
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

EVROPSKÁ TANEČNÍ LABORATOŘ I.

Kinesthetic Project (BUL): Void

„První vlaštovky“ progresivních umělců tvořících na poli současného tance a vizuálního umění ocenili bulharští kritici i diváci jako událost roku. Dílo vychází z dynamiky pohybu, jehož mechanické opakování zcela mění významy. V celé škále výrazů, od intimity až k chladnokrevnosti lásky, zavánějící posedlostí náležet druhému.

Kostas Tsioukas Company (GR): Pinnochio

Cesta autora a interpreta vedla od tradičních řeckých tanců přes státní taneční školu ke kontaktní improvizaci a současnému tanci. Velmi impulzivně se ve svém sólu vtěluje do postavy Pinnochia za doprovodu živé hudby. Tragikomická postava, svým charakterem čistá a nevinná, je de facto cizincem v lidském světě.

Steinunn Ketilsdottir, Brian Gerke (ICL): Love Always, Debbie and Susan

Nečekaný nebo naopak dlouho očekávaný vztah? Náhodné setkání Islanďanky s Američanem v jednom domě, pak už klasický scénář: love story, zásnuby, svatba, dítě, rodinný život v kalifornském L.A. Je vše tak ideální? Občas hysterka a proti ní flegmatik nebo dvě „hrdličky“? Nadhled a ironie nabízejí východisko z každé situace, humor autorce opravdu neschází.

Fotky a videa

Facebook