TANEC PRAHA 2009 - Evropská taneční laboratoř II.

TANEC PRAHA 2009 - Evropská taneční laboratoř II.

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

28.01.201802.04.2018

Crying of My Mother/Hanging in There/My Body is a Mobile Phone
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Muhanad Rasheed / Iraqis Bodies (IL/NL): Crying of my Mother

Přes složitou situaci Iráku existuje v Bagdádu Institut krásných umění, na němž studoval i autor díla. Emigroval nejprve do Jordánska a Sýrie, kde s dalšími dvěma muži z různých náboženských skupin hledali bezpečné místo k životu a tvorbě, pak do Evropy, útočiště našli v Holandsku. Ještě na středním východě vytvořili roku 2007 uváděné představení. Pohyby a gesta těchto mužů hledají i odhalují zdroje násilí a negativních emocí. Memento přímých svědků.

Legitimate Bodies Dance Comp. (IRL): Hanging in There

Dva pánové, na první pohled nenápadní, s civilním hereckým projevem, rozvíjejí svůj nevšední dialog do tvarů, které rychle přesunou Vaši pozornost od mluveného slova k nečekanému pohybu. V neuvěřitelných polohách plynně pokračuje tok jejich myšlenek plných ironie i skepse, chápání i odmítání.

Monkey Production (RUS): My Body is a Mobile Phone

Doba elektronických médií náš životní styl ovlivňuje více, než si umíme připustit. S nemalou nadsázkou se tak počítač může stát oním třetím hráčem v klasickém milostném trojúhelníku. Neberme ho však příliš vážně…

Fotky a videa

Facebook