Ballettissimo

Ballettissimo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

21.01.201802.04.2018

Balet Státní opera - Ballettissimo
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Orchestr Státní opery

Komponovaný večer baletních opusů význačných evropských choreografů mladší generace. Uwe Scholz (vynikající německý choreograf s čistým baletním rukopisem, přezdívaný „evropský Balanchine“, který působil až do své předčasné smrti v Lipsku. Jeho choreografie se stávají nedílnou součástí repertoáru všech špičkových baletních „domů“ pro zvláštní sofistikovanou inovaci baletní techniky, která je typická a nezaměnitelná v jeho abstraktně pojatých choreografických dílech).

Jacopo Godani (úspěšný italský choreograf, představitel mladé generace současných tvůrců, který pro soubor Baletu ND vytvoří zcela novou originální choreografii).

Petr Zuska (významný český choreograf a umělecký šéf Baletu ND). Zuska tento titul vytvořil pro světovou výstavu EXPO 2010 v čínské Šanghaji. Choreografie je čistým zviditelněním hudby Gustava Mahlera, jeho slavné 1. symfonie D-dur, která je důmyslně vybudována s použitím neoklasického pohybového slovníku. Pro choreografii je příznačná neustálá plynulost pohybujících se tanečníků, nekončící tok proudících těl, která jsou hudbou unášena stále stejným směrem. Zuska choreografii dodává nekonečně proměnlivý tón, je prolnuta dramatickým napětím.

Obsazení a více informací o představení zde

Facebook