New Wave 84/14 (Máma Bubo, Jižní pól, Letadlo, Toyen, T.D. 86)

New Wave 84/14 (Máma Bubo, Jižní pól, Letadlo, Toyen, T.D. 86)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

28.01.201802.04.2018

Koncert New Wave 84/14
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncert New Wave 84/14

Díky tomto večeru si můžete připomenout atmosféru první poloviny 80.let, kdy kapely Letadlo a Máma Bubo hrály v tehdejších pražských klubech. Máma Bubo více alternativně, Letadlo více „nová vlna“. Kapely se znaly a potkávaly, jejich hudebníci se respektovali a vzájemně navštěvovali na koncertech.

Letadlo mělo (dle hudebního pořadu Bigbít na ČT), jednu velkou smůlu, zákazu od nomenklatury, se „dočkalo“, již pouhý rok a půl po zahájení činnosti. (Viz. „Nová vlna se starým obsahem“.) Nicméně Letadlo zanechalo odkaz – kapelu Jižní Pól, skupinu Toyen a ovlivnilo vznik Tiché Dohody (T.D. 86´).

Máma Bubo, kapela vždy inovátorská, proměnlivá a stojící nad běžnou produkcí i tehdejší alternativy, byla obnovena v původní sestavě v roce 2010.

„Vtipná tečka“ večera – bubeník Jiří Šimeček, byl u zrodu a hrál ve všech kapelách mimo Máma Bubo, nicméně, spolupracoval s Jirkou Charyparem (Máma Bubo) na dalším hudebním projektu.

Facebook