Open Air Baletní představení - Romeo a Julie

Open Air Baletní představení - Romeo a Julie

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.11.201704.12.2018

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

OPEN AIR BALETNÍ PŘEDSTAVENÍ ROMEO A JULIE
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Moravské divadlo Olomouc opět navštíví šternberský hrad s baletním představením. Tentokrát uvede sbor baletního souboru slavný balet Sergeje Sergejeviče Prokofjeva Romeo a Julie.

V letošním roce se představí v dolní zahradě Státního hradu Šternberk členové a sólisté baletního souboru Moravského divadla Olomouc pod vedením uměleckého vedoucího Roberta Balogha v baletním představení Romeo a Julie. Taneční zpracování tragédie veronských milenců se odehraje 10. července 2014 od 20:30 hodin. Inscenace světoznámého baletu Sergeje Sergejeviče Prokofjeva se může pochlubit skvělými výkony tanečníků a precizně provedenou choreografií Roberta Balogha.

Představení se koná v rámci Šternberského kulturního léta pod hvězdami v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o, a ve spolupráci s Moravským divadlem Olomouc, Státním hradem Šternberk, Městem Šternberk, Olomouckým krajem, Národním památkovým úřadem a partnery.

Facebook