Pražský komorní balet: BEAT

Pražský komorní balet: BEAT

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

AKCE 1+1 ZDARMA

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Balet - BEAT - choreografie Uri Ivgi, Johan Greben Premiéra Pražského komorního baletu!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BEAT je prvním dílem strhujícího choreografického dua Ivgi & Greben pro Pražský komorní balet.

BEAT je o rituálu, který nás spojuje s našimi kořeny, původem a Zemí. Je o tajemství, které neseme a rozvíjíme ve víru vášně. Odkazuje k archetypům, které jsou svojí podstatou nevyjádřitelné, univerzální a nadčasové a v díle jsou ztvárněny symboly odpovídající dnešní době a společnosti.

Ivgi & Greben prezentují své nápady a myšlenky prostřednictvím vynalézavého pohybového slovníku využívajícího lidské tělo v kombinaci s poetickými obrazy, které na sebe navazují a následně se rozpadají, dotýkají se nás a konfrontují. Jejich práce je zrcadlem publika, ale také sama sebe a tak vyzývají diváka k hledání osobní reflexe vlastní reality. Používají témata jako jsou útlak, napětí mezi jednotlivci a skupinami, touha po svobodě a lásce, sexualita a její akceptování. Ivgi & Greben vytvářejí vizuální svět, ve kterém se prolíná pohyb, hudba, světla, scéna a kostýmy, dle své vlastní estetiky. Překročením hranic pomocí intenzivní živočišnosti představuje jejich choreografie paletu obsahující atributy jako kontrola, síla, moc a vytrvalost prolínající se s měkkostí pohybu, intimitou a něžností.

Obsazení a více informací o představení zde

Facebook