Wim Vandekeybus & Ultima Vez - Talk to the Damon

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Nové představení Wima Vandekeybuse, které vzniká v koprodukci s divadlem Archa, bude mít v dubnu v Praze světovou premiéru.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Wim Vandekeybus se ve svém novém projektu zkoumá, jak sociální sítě a média působí na emoce a myšlení dětí, jak děti tato média používají a jak jsou jimi naopak využívány až zneužívány. Klade si otázku, jak to ovlivní jejich další život. Z nedávné historie známe případy, kdy totalitní režimy využívaly děti jako mocenský propagandistický nástroj, který prosazoval určitý světový názor a pomáhal těmto režimům upevňovat politickou moc. Takové jednání pozorujeme např. v děsivém dekretu č. 770 Nicolae Ceausesca zakazujícím interrupce i antikoncepci. Nechtěné děti, které se narodily poté, co byla jejich matkám zamítnuta žádost o interrupci, se pak s větší pravděpodobností v dospělosti dostávaly do konfliktu s autoritami nebo dokonce se zákonem.

V představení Wima Vandekeybuse budou účinkovat dvě asi desetileté děti a sedm tanečníků včetně Jerryho Killicka ( z Forced Entertainment).

Facebook