Dáma s kaméliemi

Dáma s kaméliemi

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.11.201704.12.2018

Den Flamenka / Día del Flamenco

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Giuseppe Verdi / Sergej Onsoff
Délka představení: 2 hodiny s 1 přestávkou.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na motivy nesmrtelného románu Alexandra Dumase ml. a na principech neoklasické taneční techniky vypráví choreograf a režisér Libor Vaculík příběh slavné pařížské kurtizány Marguerite. Hlavní hrdinka má předobraz ve skutečné osobě, o níž málokdo věděl, že její život provází zničující choroba. Do společnosti chodila ozdobená křehkým květem kamélie, proto jí říkali „dáma s kaméliemi“. Byla muži přímo zbožňována, ona však své citové vztahy přizpůsobovala jejich přelétavým zájmům. Teprve s Armandem poznala opravdovou lásku, ale osud byl mocnější než jejich touhy. Hudební podklady k inscenaci vycházejí z nejznámějších melodií slavné opery G. Verdiho La traviata, které pro potřeby baletu upravil Sergej Onsoff.

Facebook