Má vlast

Má vlast

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

28.01.201802.04.2018

Monumentální cyklus šesti symfonických básní Bedřicha Smetany /1824-1884/, vytvořený v průběhu sedmdesátých let 19. století, je jedinečnou hudební apoteózou vlasti.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Autor projektu Martin Hrdinka a renomovaný slovenský choreograf Ján Ďurovčík se rozhodli podtrhnout ve svém výpravném celovečerním baletu sílu Smetanova geniálního díla jeho bohatým vizuálním ztvárněním. Třebaže představení bude rezonovat se současnýmitanečními trendy, mělo by zůstat divácky sdělné a plně odpovídat duchu předlohy. Baletní verze Smetanova slavného díla se dočká zdokumentování na DVD a CD. Bedřich Smetana / Martin Hrdinka / Ján Ďurovčík
MÁ VLAST (balet)
Autor projektu: MARTIN HRDINKA
Choreografie a režie: JÁN ĎUROVČÍK

Facebook