420 people - Mirage

420 people - Mirage

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.01.201804.12.2018

Louskáček (Nutcracker) - balet

Divadlo Hybernia, Praha

21.01.201802.04.2018

Balet - Mirage - 420PEOPLE

Přibližná délka: 70min

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

420PEOPLE tančí stand-up comedy! Fakt... Co vězí za vším tím humorem, kterému se tak rádi jako diváci poddáváme? Co se skrývá za zdánlivou ladností a lehkostí tanečníků, kterou divák mnohdy obdivuje? A jsou stand-up komici opravdu tak vtipní a šťastní, jsou tanečníci plní energie i když reflektory nezáří? Projížďka na horské dráze. Chvíli euforie, chvíli strach, rozklepané nohy... Ale chceme to znova a znova.

Václavu Kunešovi v nedávné době učaroval žánr stand-up comedy. Hodiny a hodiny sledoval mistry v oboru, mezi nimi Jimmyho Fallona, Davea Chappella, Omida Djaliliho, Mitche Fatela nebo Holywoodského herce Robina Williamse a na půdorysu stand-up comedy nyní staví své nové dílo. To osciluje mezi humorem a palčivými otázkami, které míří do nitra těch, kdo stojí na jevišti a snaží se rozesmát publikum. Performance na jevišti jako forma psychoterapie nebo vykrádání sebe sama a zrada na vlastních emocích?

Ke spolupráci na MIRAGE přizval Václav Kuneš úspěšného kanadského hudebníka Owena Beltona, mimo jiné držitele ceny Dory Mavor Moore za nejlepší počin v oblasti hudební skladby. V Čechách je Belton známý spoluprací s kanadskou choreografkou Crystal Pite, kterou českému publiku představili právě 420PEOPLE, když ji v roce 2011 v rámci festivalu TANEC PRAHA pozvali na Novou scénu Národního divadla.

Kostýmy k představení vytvoří mladé pražské studio CHATTY, za nímž stojí návrhářky Anna Tušková and Radka Sirková, mimo jiné držitelky Ceny Designbloku 2011.Obsazení a více informací o představení zde


Produkce: 420PEOPLE o.s.

Ve spolupráci s: Nová scéna Národního divadla, Čtyři dny o.s.

Facebook