Daniel Léveillé – The Modesty of Icebergs

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Balet / Tanec. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Den Flamenka / Día del Flamenco

AKCE 1+1 ZDARMA

Praha, Praha

23.11.201726.11.2017

Den Flamenka / Día del Flamenco: Shahab Tolouie Quartet

AKCE 1+1 ZDARMA

Divadlo U hasičů, Praha

26.11.2017

Nahota - cudnost - přirozenost. Archaická řeč lidského těla. Šest nahých tanečníků (pět mužů a jedna žena)na scéně v choreografii The Modesty of Icebergs (Cudnost ledovců) montrealského tanečního souboru v Praze.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

 

Délka představení 60 minut.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nahota - cudnost - přirozenost. Archaická řeč lidského těla. Šest nahých tanečníků (pět mužů a jedna žena)na scéně v choreografii The Modesty of Icebergs (Cudnost ledovců) montrealského tanečního souboru v Praze. Kanadská provincie Quebec a její hlavní město Montreal patří mezi ráj soudobého světového taneční divadla. Z tohoto hnízda pochází choreograf Daniel Léveillé, který spolupracoval například s punkovou ikonou kanadské taneční scény a světově proslulého souboru La La La Human Steps Louise Lecavalier. Je to mezinárodně úspěšný choreograf, žádaný na význačných festivalech. Vlastní soubor Daniel Léveillé Danse založil v roce 1991, choreograficky spolupracoval i s dalšími renomovanými montrealskými tanečními skupinami jako Montréal - Danse či legendou Fortier Danse Création. Od roku 2001 je jeho hlavním choreografickým materiálem nahé tělo - které je i hlavním tématem jeho nejznámější trilogie - Amour, acide et noix (2001), La Pudeur des Icebergs/The modesty of Icebergs (2004) a Crépuscule des océans (2007), jejíž jednotlivé choreografie už zcestovaly kus světa.

 

Facebook