Divadlo Hybernia

Divadlo Hybernia

Akce:

The best of Swan Lake

To nejlepší z Labutího jezera - Jedná se o ucelený příběh na motivy německé pohádky s hudbou kterou složil P.I.Tchaikovsky.

Divadlo Hybernia, Praha

26.01.2018 - 04.12.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Divadlo Hybernia bylo otevřeno po náročné rekonstrukci muzikálem Golem autorů Karla Svobody, Zdeňka Zelenky, Lou Fanánka Hagena a Filipa Renče 23.11.2006 a ještě do konce  roku navštívilo tento nový prostor 35 000 diváků.

V roce 2007 se  mimo pravidelná představení muzikálu Golem v divadle uskutečnila řada dalších kulturních událostí. Hostovalo zde Městské divadlo Brno, které uvádělo velmi úspěšný muzikál Čarodějky z  Eastwicku, Divadlo Příbram s přehlídkou představení pro školy, Mnichovské komorní divadlo, významný rakouský herec a režisér Klaus Maria Brandauer se svou inscenací Sen noci Svatojánské v rámci Festivalu německého jazyka v Praze, či Divadlo J. Dvořáka s Jiráskovou Lucernou.

Pravidelně se zde začaly konat koncerty popové i vážné hudby. Vystupovali zde například Petr Muk, Petra Janů, Lenka Filipová, Štefan Margita, proběhly tu i některé významné koncerty velkých symfonických orchestrů, např. Operní gala jako prolog festivalu Pražské jaro nebo koncert Symfonického orchestru FOK, koncertovali tu sólisté jako Sasha Shonert, nebo významný korejský dirigent Young  Chil Lee a další.

Do Divadla Hybernia si našla cestu i řada firem, které tu organizovaly celodenní akce, konference, kongresy a prezentace. Z těch nejvýznamnějších to byly například Avon, ČPP, Panasonic, Procter and Gamble, Hewlett Packard, Arcelor Mittal, České dráhy a další a pro svůj velký charitativní koncert si vybrala Divadlo Hybernia i Liga proti rakovině ČR.

V letních měsících se zde konaly pravidelné komorní koncerty vážné hudby a pravidelná představení černého divadla pro zahraniční návštěvníky Prahy.

Ve foyeru divadla se konaly  výstavy obrazů F.R. Čecha, fotografií Sáry Saudkové, charitativní aukce obrazů pro nadaci Děti, kultura a sport. V prostorách kavárny divadla proběhlo na 50 tiskových konferencí a společenských akcí. Celkem se v tomto roce uskutečnilo 339 akcí, které navštívilo na 149 000 hostů.

Kde:

  • Divadlo Hybernia, Náměstí Republiky 4, Praha

Web: http://www.hybernia.eu/

Fotky a videa

Facebook