Komorní Fidlovačka

Komorní Fidlovačka
Malá scéna Divadla na Fidlovačce
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V březnu 2006 zahájila svou činnost poboční scéna Divadla Na Fidlovačce, výstižně nazvaná KOMORNÍ FIDLOVAČKA. (V prostoru pro 160 diváků, kde bylo donedávna kino Morava, je možné uvádět komornější repertoár – takříkajíc z očí do očí.) „Velkou“ Fidlovačku dělí od té „menší“ pouhých 333 kroků ! Stačí přejít park a vydat se směrem k náměstí Bratří Synků do Boleslavovy ulice č. 13.

Prodej vstupenek na představení v Komorní Fidlovačce bude pouze hodinu před začátkem, na večerní představení například od 18.30 do 19.30 hodin. Předprodej, rezervaci vstupenek, předplatné a další služby pro komorní scénu vyřizuje pokladna a obchodní oddělení v DNF. Tam můžete nadále i psát, telefonovat či mailovat. Pro Členy klubu DNF zůstávají stejné výhody.

Vždy hodinu před začátkem představení můžete volat přímo do pokladny Komorní Fidlovačky na tel.: 241 404 268

Kde:

  • Divadlo Na Fidlovačce, Křesomyslova 625, Praha 4

Web: http://www.fidlovacka.cz/komorni-fidlovacka

Facebook