Divadlo Ta Fantastika

Divadlo Ta Fantastika
Černé divadlo TA FANTASTIKA vzniklo v roce 1981. Bylo založeno v New Yorku Petrem Kratochvílem. V roce 1989 se vrací do své vlasti a tak vzniká divadlo TA FANTASTIKA PRAHA.

Akce:

Aspects of Alice

Klasické černodivadelní představení na motivy "Alenky v říši divů" od Lewise Carolla. Představení, které svou imaginací, poetikou a dokonalými technickými triky obdivovalo obecenstvo již ve více než třiceti zemích tří kontinentů.

Ta Fantastika, Praha 1

26.06.2018 - 31.12.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nové divadlo se téměř okamžitě prosazovalo jak v Československu, tak později v České republice. V roce 1993 získalo svoji stálou scénu právě v Praze, v Karlově ulici, v paláci UNITARIA.

TA FANTASTIKA samozřejmě okamžitě zaujala i v zahraničí a během několika let objela na svých zájezdech téměř celý svět. Repertoár tvořily na rozdíl od jiných černých divadel vždy velké, klasické románové předlohy, jako např. Baron Prášil, Don Quijote, Alenka v říši divů a nejnověji Gulliver. Tato známá díla světové literatury však předkládá naše divadlo v nonverbálním provedení. Jedinou řečí je pohyb, hudba, černodivadelní efekty, mechanické triky, loutky a především velkoplošné projekce, komunikující s prací herců.

Vizuální výtvarný svět, prostor pro fantazii, poetika laterny magiky – z toho všeho se skládá svět divadla TA FANTASTIKA.

Díky těmto jevištním postupům, srozumitelným, bez jazykových bariér, jsou naše představení tak úspěšná a žádaná po celém světě. Vždyť v současné době se například představení Aspects of Alice, které hrajeme již neuvěřitelných patnáct let, dočkalo téměř čtyř tisíc repríz ve třiceti zemích tří kontinentů.

Kde:

  • Ta Fantastika, Karlova 8, Praha 1

Web: http://www.tafantastika.cz/

Fotky a videa

Facebook