Divadlo Kalich

Divadlo Kalich, jedna z nejvýraznějších současných pražských divadelních scén, se nachází v samotném centru města.

Akce:

Sbohem zůstávám

Isabelle Mergault - Adieu, je reste! - Komediální hit současné Paříže z pera populární francouzské herečky, scénáristky a režisérky Isabelly Mergaultové má v Divadle Kalich českou premiéru. „Sbohem, zůstávám! provází pověst hry, ´po níž šílí celá Paříž´

Divadlo Kalich, Praha 1

19.09.2018

Don Quijote

Miguel de Cervantes - M. Lasica - J. Satinský - V. Strnisko - Osobitá úprava Dona Quijota z pera Milana Lasici a Júlia Satinského s Jiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem v hlavních rolích.

Divadlo Kalich, Praha 1

01.10.2018

Už nikdy sám!

Marc Becker: Už nikdy sám! - Nezůstávejte sami. Přijďte se samotě zasmát! Ve své hře Už nikdy sám! se německý režisér a dramatik Marc Becker zabývá fenoménem dnešní doby, a to osamělostí lidí ve velkoměstech.

Divadlo Kalich, Praha 1

02.10.2018

Moje hra

Moje hra je komedií o životě, jakkoli hlavnímu hrdinovi jeho život právě protekl mezi prsty. Slavný spisovatel Josef Jankulovski opustil tento svět nečekaně a s poměrně starosvětským přáním: chtěl po své partnerce, aby uspořádala soukromou smuteční slavnost na jeho počest. V obývacím pokoji se proto u vystaveného Mistra schází šest žen různého věku, postavení i světonázoru, z nichž každá sehrála v životě vyhlášeného bonvivána osudovou roli...

Divadlo Kalich, Praha 1

10.09.2018 - 08.10.2018

16.10.2017 změna titulu

Bez předsudků

Diego Ruiz, Fiona Bettanini & Nicola Pistoia, Pino Ammendola - Hra se odehrává v motelu, kde musí v jediném volném pokoji neplánovaně přespat Diego s Fionou, dva letití přátelé...

Divadlo Kalich, Praha 1

13.09.2018 - 09.10.2018

Žena za pultem 2

Petr Kolečko - Žena za pultem 2 Pult osobnosti - vizionářská komedie

Divadlo Kalich, Praha 1

20.09.2018 - 21.10.2018

Splašené nůžky

Slavná komedie, zapsaná v Guinessově knize rekordů, konečně v Praze! Nic, co jste dosud zažili v divadle, se nepodobá tomu, co vás čeká teď… Komedie Splašené nůžky překvapuje už svou prehistorií.

Divadlo Kalich, Praha 1

22.10.2018

Božská Sarah

Božská Sarah - Slavná hra o posledním létě proslulé herečky

Divadlo Kalich, Praha 1

24.09.2018 - 24.10.2018

Podivný případ se psem

Mark Haddon, Simon Stephens - Podivný případ se psem - Na pražskou divadelní scénu vstoupil velký hit současných světových jevišť s názvem Podivný případ se psem. Hlavní hrdina tohoto knižního bestselleru Marka Haddona i cenami ověnčené dramatizace z pera uznávaného dramatika Simona Stephense je mladý Christopher. Matematický génius, ale také autista, který příliš nerozumí okolnímu světu ani lidem, nerad opouští svůj byt a nesnáší, když se ho někdo dotýká

Divadlo Kalich, Praha 1

27.09.2018 - 25.10.2018

Začínáme končit

Začínáme končit - česká premiéra francouzské komedie - První společnou inscenací Barbory Hrzánové a Radka Holuba na jevišti Divadla Kalich je komedie uznávaného francouzského autora a komika Sébastiena Thiéryho Začínáme končit v režii Lídy Engelové, s níž se Barbora Hrzánová v našem divadle sešla již na komedii Každý den šťastný den!

Divadlo Kalich, Praha 1

17.09.2018 - 28.10.2018

Robin Hood

Muzikál Robin Hood je ojedinělým projektem hned z několika důvodů. Předcházela mu velká talentová show TV Prima Cesta ke slávě, jejíž vítězové skutečně získali hlavní role Robina a Mariany. Diváci tak měli poprvé v historii možnost spolu s tvůrci a producentem rozhodnout o nových hereckých tvářích, které se v Divadle Kalich postaví mezi zkušené muzikálové hvězdy.

Divadlo Kalich, Praha 1

30.11.2018 - 29.12.2018

Johanka z Arku

Muzikál o francouzské světici je odbornou i laickou veřejností hodnocen jako jeden z nejlepších původních českých muzikálů. Je ověnčen domácími cenami a navíc zaujal i na mezinárodní scéně.

Divadlo Kalich, Praha 1

19.10.2018 - 12.01.2019

Pomáda

Pomáda patří mezi nejdéle uváděné tituly v muzikálové historii. Získala celkem 7 nominací na Tony Awards (divadelní verze Oscarů) a zhlédlo ji více než 5 miliónů diváků v různých koutech planety, byla přeložena do 37 jazyků. Divácké rekordy ve všech zemích trhala také její filmová verze s Johnem Travoltou a Olivií Newton – John v hlavních rolích.

Divadlo Kalich, Praha 1

05.10.2018 - 23.02.2019

Tajemství

Druhý muzikál Daniela Landy Tajemství si v ničem nezadá s ohlasy na autorův první titul, kultovního Krysaře.

Divadlo Kalich, Praha 1

02.11.2018 - 02.03.2019

Osmý světadíl

Nestárnoucí hity legendární československé kapely Elán poprvé na divadelním jevišti!

Divadlo Kalich, Praha 1

21.09.2018 - 16.03.2019

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Divadlo Kalich, jedna z nejvýraznějších současných pražských divadelních scén, se nachází v samotném centru města. Díky širokému repertoáru Divadla Kalich si na své přijdou nejen milovníci muzikálů, kteří mohou navštívit nový muzikál Pomáda nebo oblíbená představení Osmý světadíl, Robin Hood a Johanka z Arku, ale také diváci, kteří preferují činoherní představení s komediálním zaměřením, ve kterých mohou vidět takové hvězdy jako Jana Krause, Evu Holubovou, Jiřího Bartošku, Ivu Janžurovou, Ninu Divíškovou, Zuzanu Bydžovskou, Oldřicha Kaisera, Jiřího Lábuse, Boleslava Polívku, Annu Polívkovou, Milana Lasicu, Ivanu Chýlkovou, Marthu Issovou, Boba Klepla, Janu Paulovou, Pavla Zedníčka, Dalibora Gondíka, Jaroslavu Kretschmerovou, Naďu Konvalinkovou, Ladislava Potměšila, Miroslava Vladyku, Oldřicha Víznera, Sabinu Laurinovou, Báru Munzarovou a řadu dalších!  Neméně atraktivní jsou i koncerty významných osobností, kde účinkovali a účinkují takové osobnosti, jakými jsou Hana Hegerová, Jaromír Nohavica, Hana Zagorová, Štefan Margita, Jaroslav Svěcený, Richard Müller, Marie Rottrová, Dan Bárta, Radůza, Karel Plíhal, Radka Fišarová a další.

Právě pro svůj široký a kvalitní repertoár a pro svou komorní atmosféru, kde mají diváci hvězdy z každého místa takřka nadosah, si Divadlo Kalich dlouhodobě získává přízeň široké divácké obce a patří k nejnavštěvovanějším divadlům v Praze.

Kde:

  • Divadlo Kalich, Jungmannova 9, Praha 1

Web: http://www.divadlokalich.cz/

Facebook