Teritoriální tyjátr: Togo

Teritoriální tyjátr: Togo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kouzelný Dvořák

Vila Amerika, Praha

20.07.201830.10.2018

Caveman

Různá místa v České republice

25.07.201803.10.2018

Dokumentární veselohra vypráví o tajuplné pouti pěti dobrodruhů do útrob subsaharské Afriky.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nenechme se mýlit, kolonialismus byl krásnou myšlenkou. Jen kdyby dějiny obdařily příležitostí koloniální touhu rozvinout ty správné, zaručeně nestranné a vždy tolerantní…Čechoslováky! Dokumentární veselohra vypráví o tajuplné pouti pěti dobrodruhů do útrob subsaharské Afriky. Na jedné lodi se tak roku 1920 spolu ocitne nesourodé pasažérstvo, z nějž každý si pěstuje trochu jiný tožský sen…ale i hrůzné jizvy z velké války. Co je zachrání před srdcem temnoty? Maďaři?

Teritoriální tyjátr je Spolek studentů Institutu mezinárodních studií FSV UK a přátel (překrucování) soudobých dějin, jehož ústředním divadelním prostředkem je…faktografie.

Facebook