Divadlo Na zábradlí

Divadlo Na zábradlí
Divadlo Na zábradlí, divadlo s přátelskou atmosférou, prvotřídními inscenacemi a herci. Kavárna otevřena od 10.00, wifi zdarma. To vše nedaleko Karlova mostu! Na webu divadla naleznete program, on-line rezervace, videoukázky.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

O DIVADLE

Divadlo Na zábradlí se v současnosti zaměřuje na uvádění her v českých nebo světových premiérách. Vyhledáváme hry, které mají potenciál rezonovat v současné společnosti. Chceme tak podporovat samostatné a kritické myšlení. Přesto nejsme divadlem pro intelektuály, ale divadlem pro všechny, kteří jsou otevřeni novým podnětům.


Směřování divadla:
Divadlo Na zábradlí se v současnosti zaměřuje na uvádění her v českých nebo světových premiérách. Vyhledáváme hry, které mají potenciál rezonovat v současné společnosti.

Chceme tak podporovat samostatné a kritické myšlení. Přesto nejsme divadlo pro intelektuály, ale divadlem pro všechny, kteří jsou otevřeni novým podnětům.

Těšíme se na Vás!

Divadlo Na zábradlí!

Kde:

  • Divadlo Na zábradlí, Anenské náměstí 5, Praha 1

Web: http://www.nazabradli.cz/

Facebook