Divadlo Na Fidlovačce

Divadlo Na Fidlovačce
Divadlo Na Fidlovačce zve na muzikály, komedie i českou klasiku do poslední pražské arény s neopakovatelnou atmosférou.

Akce:

Techtle mechtle

Derek Benfield - Techtle mechtle - „Prožijte pohádkový víkend ve Ztraceném ráji!“ Takhle zněl inzerát v jednom farním časopise, který zlákal do osamělého hotýlku dokonce dvě dvojice...

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

29.01.2018

Magor

Larry Shue (USA) - Magor (The Nerd) - Brilantní komedie se vyznačuje vtipnými dialogy a dokonale vystavěnou situační komikou. Jedním z prvních představitelů Magora byl Rowan Atkinson (známý protagonista Mr. Beana), jenž ve hře exceloval v londýnském Aldwych Theatre.

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

17.01.2018 - 07.03.2018

Jeptišky

Dan Goggin - Jeptišky - Čekat na zázrak, nebo uspořádat dobročinné představení v pronajatém divadle? Muzikál Jeptišky je totiž něco jako apo-katoli-ptický muzikál, u kterého se chvílemi možná budete až modlit smíchy.

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

19.01.2018 - 10.03.2018

Mezi nebem a zemí

Mezi nebem a zemí - Pam Valentine | Spirit level - Mladí novomanželé Simon a Flic, prchají před Fliciinou nesnesitelnou matkou Marciou a pronajmou si starý dům na zapadlém anglickém venkově.

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

23.01.2018 - 17.03.2018

Eva tropí hlouposti

Fan Vavřincová - Divadlo Na Fidlovačce chce inscenací „Eva tropí hlouposti“ připomenout skvělou českou autorku Fan Vavřincovou, zakladatelku žánru crazy komedie, jejím stěžejním dílem. Příběh o rozjívené dívce, která se k překvapení všech zamiluje, s

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4

18.01.2018 - 19.03.2018

Pět ve stejných šatech

Alan Ball - Pět ve stejných šatech

Komorní Fidlovačka, Praha 4

15.02.2018 - 26.03.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Divadlo Na Fidlovačce, nuselská aréna u Botiče, nabízí divákům bohatý výběr komedií, světových i původních muzikálů a českou činoherní klasiku – od My Fair Lady a Šumaře na střeše až po Babičku Boženy Němcové. Na diváky v hledišti se těší mj. Eliška Balzerová, Iva Pazderková, Sandra Pogodová, Marie Doležalová, Denny Ratajský, Daniel Rous či Ladislav Županič. Pro ty, kdo se neradi toulají po městě po večerech, jsou pravidelně uváděna víkendová odpolední představení.

Kde:

  • Divadlo Na Fidlovačce, Křesomyslova 625, Praha 4

Web: http://www.fidlovacka.cz/

Facebook