Studio DVA divadlo

Studio DVA divadlo
Divadlo Studio DVA, metropolitní scéna v samém centru Prahy na Václavském náměstí v Paláci Fénix. Čekají zde na vás herecké osobnosti českého i slovenského divadla. Můžete se těšit na činohru, muzikály a výjimečné hudební projekty!

Akce:

Rybárik kráľovský

William Douglas Home - Rybárik královský

Studio DVA divadlo, Praha 1

27.11.2017

Smolíkovi

Představení s písničkami na motivy kultovního maďarského animovaného seriálu, určené pro diváky od sedmi do sto sedmi let. Proslulá maďarská rodinka, která potěšila už nejméně půl zeměkoule. Teď máte poprvé možnost vidět je v divadle, a tedy živé. Stejně jako psa Zorra, kočku Žofii a jejich neodbytného souseda dr. Halíř

Studio DVA divadlo, Praha 1

29.11.2017

Klára a Bára

Radikální komedie o dvou manželských krizích a jednom úmyslně založeném požáru.

Studio DVA divadlo, Praha 1

01.12.2017

Hovory o štěstí mezi čtyřma očima

Situační komedie o lásce a sexu na nábytku IKEA.

Studio DVA divadlo, Praha 1

30.11.2017 - 10.12.2017

4 sestry

Komedie o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích, chlípném včelaři a překvapení v kompostu. Táta měl hodně rád ženy, takže má každá z jeho dcer jinou mámu. Ale i povahu, rozmary, potíže a touhy. 4 sestry jsou punkovou crazy komedií o tom, že i když si pořádně lezete na nervy, je zábavnější prožít život s rodinou než bez ní.

Studio DVA divadlo, Praha 1

11.12.2017

Poprask na laguně

Autor: Carlo Goldoni - Temperament, rvačky, pračky, hádky, rozchody a usmiřování – to vše ve slavné klasické komedii ze slunné Itálie. Muži a ženy šílí! Podaří se snaživému soudnímu úředníkovi urovnat věčné spory mezi rozhádanými mileneckými páry? Commedia al dente, piccante, furiosa!

Studio DVA divadlo, Praha 1

19.12.2017

Vánoční koleda

Výpravný příběh Vánoční koleda, na motivy proslulé povídky Charlese Dickense představuje neopakovatelný zážitek na pomezí divadla, koncertu a muzikálu. Nechte se unést atmosférou a mystikou vánočního Londýna první poloviny 19. století.

Studio DVA divadlo, Praha 1

25.11.2017 - 27.12.2017

Hvězda

Původní česká One Woman Show věnovaná Evě Holubové. Komedie o fiktivní seriálové herečce se odehrává během nejdivočejšího týdne jejího života.

Studio DVA divadlo, Praha 1

28.12.2017 - 29.12.2017

Kutloch aneb I muži mají své dny

Černá komedie plná ironie o těžkém údělu muže v současném světě. Doba je v krizi, svět je v krizi, vztahy jsou v krizi, to je všeobecně známo, ale pozor: I muži jsou v krizi!

Studio DVA divadlo, Praha 1

19.11.2017 - 29.12.2017

Sex pro pokročilé

Jak získat návod na oživení dlouholetého manželství? Je řešením rezervace hotelového pokoje a příručka „Sex pro pokročilé?“

Studio DVA divadlo, Praha 1

24.11.2017 - 30.12.2017

Vše o mužích

Aneb jak muži sami sebe vidí, za co se nestydí a stydí. Aneb jak to dopadá, když se testosteron smíchá s city a striptýzem. Tragikomedie o mužích pro ženy, aby je opět nepochopily.

Studio DVA divadlo, Praha 1

04.12.2017 - 26.03.2018

změna představení 28. a 29.10.2017

Hello, Dolly!

Hello, Dolly! (Jerry Herman / Michael Stewart). Slavný americký muzikál s živým orchestrem!

Studio DVA divadlo, Praha 1

13.01.2018 - 22.06.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V Praze vznikne nové divadlo!

Divadlo Studio DVA, nová metropolitní scéna v samém centru Prahy, se právě otevírá! Od 18. září na Václavském náměstí v Paláci Fénix na vás čekají herecké osobnosti českého i slovenského divadla. Můžete se těšit na činohru, muzikály a výjimečné hudební projekty! Divadlo bude otevřeno slavnostní premiérou neuvěřitelné lovestory bohatého požitkáře Ištvána a jeho ženy Enike. Jan Potměšil a Ivana Chýlková se představí v jedinečných komediálních rolích ve hře Patrika Hartla Hlava v písku. Studio DVA má v současné době na repertoáru osmnáct titulů, mezi nimiž je i muzikál Hello, Dolly! s Ivanou Chýlkovou v hlavní roli a také hudebně divadelní projekt Vánoční koleda, v němž zase září Karel Roden. Oba herci patří k hvězdám pohyblivého souboru, v němž najdete také taková jména, jako je Eva Holubová, Jana Krausová, Vojtěch Kotek, Anna Šišková, Maroš Kramár, Zuzana Bydžovská, Bob Klepl, Daniela Kolářová, Filip Blažek, Kryštof Hádek a mnoho dalších.

 

Kde:

  • Studio DVA divadlo, Václavské nám. 56, Praha 1

Web: http://www.studiodva.cz/

Facebook