Soutěž o vstupenky na koncert Pavlíček, Načeva v Praze 26.2.2018

Soutěž končí 19.2.2018 v 10 hodin. Losování proběhne téhož dne! Výhru, v podobě 2 vstupenek získají 2 výherci.

Michal Pavlíček, Monika Načeva a smyčcový kvartet Pavla Bořkovce

26.2.2018 od 19:30, Mercedes Forum, Praha 4

Originální akustický koncert přinese divákům netradiční zážitek v unikátním sále Mercedes Fora Praha. Špičkové hudební, umělecké a emocionální vystoupení předních osobností moderní české hudební scény.

Opojné spojení kytarového mága a skladatele Michala Pavlíčka a zpěvačky Moniky Načevy v originálním koncertu. Pavlíčkova dokonalá akustická kytara se spojí s emocionálním výrazem zpěvu Moniky Načevy a vytvoří v unikátním sále Mercedes Fora jedinečný zážitek, který ještě více rozvine smyčcové kvarteto Pavla Bořkovce.

Koncert se koná v hlavním sále Mercedes Fora Praha, který vzniká unikátní noční proměnou a hostí zde koncerty a další kulturní události již více než 15 let. Pravidelně zde například hostují koncerty prestižních festivalů Pražské jaro a Prague PROMS.

Nenechte si ujít originální zážitek na unikáním místě.

 

Otázky

Pravidla

  • Výhry v soutěžích nejsou právně vymahatelné. Za výhry není možné požadovat finanční náhradu.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv soutěž zrušit nebo změnit bez udání důvodu. Informace o výhrách jsou zasílány pouze e-mailem na e-mailovou adresu Člena.
  • V případě, že Člen nezareaguje na výzvu do doby, určené v potvrzovacím e-mailu, může být cena nabídnuta jinému výherci.
  • Každý člen se může každé soutěže zčastnit pouze jednou, bez ohledu na to, pod jakou e-mailovou adresou je přihlášen.
  • Ticketpro klub si vyhrazuje právo nevydat výhru, pokud byla získána nečestným způsobem, například vícenásobným hlasováním jedné osoby pod různými uživatelskými účty

Po slování výherce obdrží oznámení o výhře s datumem, do kdy musí potvrdit vloženímTokenu (hesla) zájem o výhru. Po tomto datumu budou rozeslány informace o vyzvednutí výhry. Děkujeme za pochopení